Pushimet romantike të Soni Malajt në Venecia, edhe në gondola ia merr këngës

Pushimet romantike të Soni Malajt në Venecia, edhe në gondola ia merr këngës

Teksa lundron me gondola, modeli i njohur Alessio Alia i kërkon Sonit që të këndojë një këngë. Soni pa përtesë fare ia merr këngës. Ajo zgjedh në fakt një këngë që i përshtates edhe këtij lundrimi me gondola.

“Ave Maria”është kënga që zgjedh Soni. Duke qenë se këngëtarja dhe modeli janë nga Tropoja, ajo shkruan në Instagram me shaka këto fjalë ”Mirë që nuk më kërkove të këndoj “Vallen e Tropojës”. Interesante do ishte, apo jo?

\class.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *