Liverpooli eliminohet nga kupa

Liverpooli eliminohet nga kupa

Ish-kampioni i Premier Ligës, Leicester City me rezultat 2 me 0 e ka eliminuar Liverpoolin nga kupa “Carabao”.

Leicesteri në rrethin e ri të Carabao Cup kaloi me golat e japonezit, Shinji Okazaki dhe algjerianit Islam Slimani.

Leicester tashmë ka kaluar në fazën e 1/32-të të Kupës së Ligës. /Insajderi.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *