Momenti kur Trump harron që gruan e ka me vete (Video)

Momenti kur Trump harron që gruan e ka me vete (Video)

Gafat e presidentit të ShBA-së, Donald Trump nuk kanë të ndalur.

Ngjarja ka ndodhur javë më parë dhe ka të bëjë me një fjalim të presidentit që është bërë horë para audiencës.

Në një fjalim që e ka mbajtur pas uraganit Irma që kishte goditur shtetin e Floridas, Trump fliste për shkatërrimet e mëdha.

Ai thotë se edhe gruaja e tij, Melania ishte shumë e prekur nga ngjarjet.

Dhe në një moment Trump thotë se Melania vërtet do të dëshironte të ishte me të.

“Ajo vërtet është prekur nga kjo që ka ndodhur”, thotë presidenti i ShBA-së, ndërsa duket se ka harruar që gruaja po i qëndronte aty pranë.

 

 

Insajderi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *