Ҫfarë e bëri Valbona Selimllarin të shpërthente në lot live?

Ҫfarë e bëri Valbona Selimllarin të shpërthente në lot live?

Nata e sotme e “Dance With Me” ka qenë plot emocione.

Djali i Fiori Dardhës, Abeli duket se nuk ka qejf të dalë në ekrane, madje ai nuk e pëlqen fare kërcimin e mamasë së tij.
Mbrëmjen e sotme, stafi i “Dance With Me” i ka bërë një surprizë Fiorit, duke i sjellë djalin në skenë. Vogëlushi i ka thënë mamit të tij që kërcen shumë bukur, dhe ka bërë edhe një vallëzim me të.
Kërcimi nënë e bir, ka emocionuar pa masë jurinë, përfshirë këtu edhe Bertin që për dy javë me radhë pati replika me mamin e Abelit. Para fëmijëve, ai ka treguar se ka një dobësi të jashtëzakonshme, ndaj tha se edhe ai në raste si ky nuk mund të flasë.
Ajo që ra në sy padyshim ishte Valbona Selimllari, e cila nuk ka mundur të mbajë vetem dhe ka shpëthyer në lot live në spektakël.

/Dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *