Kampioni i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba i një …

Kampioni i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba i një …

Një çift balerinësh të cilët po mesojnë Gergina Rodriguezin të dashurën e Ronaldos  të kërcejnë,  kanë zbuluar disa foto ku pastaj i kanë fshirë menjëherë.

Në një formë shumë të mirë fizike, Georgina 23 vjeç përvec leksioneve të gjimnastikës ka marrë edhe disa mësime për të kërcyer salsa. Ajo duket duke lëvizur ngadalë dhe bie në sy barku i saj  rrumbullakët . Edhe ajo vetë  ka publikuar një video me shkrimin: “Falenderojmë profesorët Basi dhe Deisy qe po na japin mësimet e para të kërcimit salsa , po kërcejmë me zemër “ – kështu ajo ka zbuluar edhe gjininë e femijës që është nje vajzë.

 

Edhe pse është fshirë menjëherë mesazhi nuk ka kaluar pa u parë dhe tashmë nuk është më një sekret ata do të bëhen prindër të një vajze. Sipas revistës “The sun”  Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues do të korurzohen në martesë pas angazhimeve të Ronaldos në “Kupen e Botës Rusi 2018”. /Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *