Nën shënjestrën e Lorit…

Nën shënjestrën e Lorit…

Një nga trashëgimtaret e Top Media, Lori Hoxha, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim si një fashionista me shumë stil, ka ndarë me mijëra ndjekësit një moment të pazakontë!

Përmes fotos së fundit, kuptojmë se Lori ka shkuar në një poligon qitjeje dhe ka pozuar duke marrë shënjestrën, gati për të gjuajtur me armë! “Unë do të mbaj zemrën dhe armën tënde”, shkruan ajo.

E merrnit dot me mend se pas vajzës fashionista fshihej edhe një pasion i tillë? Kushedi sa është argëtuar Lori duke bërë diçka ndryshe e duke nxjerrë në pah shpirtin luftarak! Me siguri që ka qëlluar në shenjë, apo jo?

\BORDO.AL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *