Si një trëndafil i kuq, Eva Murati shkëlqen në dasmë/

Si një trëndafil i kuq, Eva Murati shkëlqen në dasmë/

Kah angazhimeve profesionale dhe takimeve të përjavshme që Eva  lë me të gjithë sportdashësit në studion e Championisit, bukuroshja gjen kohën të ndajë me miqtë e saj virtuale dhe momente të tjera të ditës së saj. Mbrëmjen e djeshme Eva ka postuar 3 foto në të cilat ka dalë si princeshë ! E ftuar në një dasmë bukuroshja ka zgjedhur një fustan të kuq dhe duket se askush nuk ka ngurruar ta komplimentojë dhe Living nuk ka pse ben perjashtim !

evamuraoitw

\LIVING.AL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *