Trendi i radhës nga Bella: Fund sipër pantallonave!

Trendi i radhës nga Bella: Fund sipër pantallonave!

Gjatë gjithë këtj viti kemi parë se xhinsi është një nga materialet që ka mbizotëruar në garderobën e yjeve të pasarelave. Bella Hadid është një nga vajzat që vishet me xhins fuqishëm!

Ajo ndodhet në Paris, si pasojë e Javës së Modës që po zhvillohet aty dhe është shfaqur e veshur me një crop-top sportiv dhe një fund xhinsi të Ksenia Schaider, i cili tregonte se poshtë tij modelja kishte edhe një palë pantallona xhins me thekë në fund. Si gjithmonë, Bella na tregoi se është një ndjekëse e çmendur e modës, edhe me këtë kombinim dopio-xhinsi!

Ky trend i viteve 2000, është përkrahur edhe nga Paris Hilton, po ju do të guxonit t’i vishnit?

\bordo.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *