‘Sy maceje’, grimi për sy të bukur dhe të theksuar (Video)

‘Sy maceje’, grimi për sy të bukur dhe të theksuar (Video)

E dëshironi pamjen e cila do të mbahet në mend? Mësoni si të hipnotizoni rrethin në mini-shkollën e make-upit.

Me grimin ‘Sy maceje’ mund të krijoni sigurinë e femrës misterioze, të dukeni joshëse dhe seksi.

Sytë maceje me qerpikët të gjata dhe të trasha dhe vetullat në formë të plotë me siguri do të kontribuojnë në pamjen tuaj joshëse dhe shikimit magjepsë që nuk do të lënë askënd indiferent, transmeton Telegrafi.

Grimi i syve ‘smokey’ tash e një kohë të gjatë ka qenë njëri ndër trendët më të mëdhenj, andaj edhe është shumë e rëndësishme nëse edhe ju filloni me aplikimin e këtij stili të grimit.

Grimi “i maces” është ideal për çdo ditë, ka pamje të sofistikuar dhe elegante, e për shkak të “bishtit” specifik, të shkurtër, mund ta shoqëroni me buzëkuq të të gjitha nuancave, pa pasur frikë se do ta teproni me grim./Telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *