Kaia Gerber, në pasarelë në gjurmët e Cindy-t

Kaia Gerber, në pasarelë në gjurmët e Cindy-t

Kaia Gerber është vajza e yllit të pasarelave të viteve ’90-të, Cindy Crawford. 16-vjeçarja po ndjek hapat e së ëmës në modeling që prej dy vitesh. Por, java e modës dhe prezantimet e koleksioneve pranverore të stilistëve më të njohur për vitin 2018 ishin ato që e shndërruan Kaia-n në yllin e momentit që vodhi vëmendjen e gjithëkujt duke sfiluar nëpër pasarela.

Kaia dhe Cindy, jo vetëm që ndajnë bashkë momentet e bukura si nënë e bijë, por kanë sfiluar edhe në të njëjtat pasarela. Mos t’ju duket aspak e pabesueshme! Në galeri kemi përmbledhur momentet kur Kaia me të vërtetë ka sfiluar në hapat e Cindy-t.

\bordo.al

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *