Rita Ora, shqiptarja e parë në Ellen DeGeneres Show!

Rita Ora, shqiptarja e parë në Ellen DeGeneres Show!

Ellen DeGeneres është një nga moderatoret më të njohura, jo vetëm në Hollywood, por në të gjithë globin. Me siguri për të keni dëgjuar edhe ju shpesh herë sepse Ellen ka shërbyer si frymëzim për mjaft emisione dhe spektakle në vendin tonë.

Ndonëse prej vitesh Ellen vazhdon transmetimin dhe artistët shqiptarë nuk kanë munguar, vetëm një shqiptare i aka arritur të jetë pjesë e Ellen DeGeneres Show: Rita Ora.

Fillimisht ajo u ftua nga Iggy Azalea për të performuar me të “Black Widow” në 2014-ën, por tani Rita është ftuar zyrtarisht nga Ellen me vetë, pa asnjë bashkëpunëtor.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja shqiptare me postime në SnapChat ku shihet në studiot e regjistrimit të spektaklit.

Nuk e dimë akoma nëse Rita do të japë intervistë për Ellen apo do të performojë këngën e saj, “Your Song”, por fundja, mjafton një shfaqje në EDSH për të qarkulluar dhjetëra lajme në media. /Blitz.al/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *