Dafina Zeqiri, po vjen klipi “Told Ya”

Dafina Zeqiri, po vjen klipi “Told Ya”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga artistet kosovare e cila po punon fort për të arritur suksesin në tregun muzikor ndërkombëtar. Kënga e saj e fundit “Told ya”, do të prezantohet shumë shpejt me një klip për ndjekësit e saj. “Told ya” vjen pas hitit “Four Season”.

Kjo këngë ka një tekst në gjuhën angleze dhe është realizuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku këngëtarja është vendosur për momentin, pas largimit nga Kosova. Dafina ka ndarë në Instagram një sekuencë nga klipi, i cili do të publikohet i plotë ditën e nesërme. Artistja njihet për stilin e veçantë, me aq sa na zbuluar, ajo është veshur sportive e vallëzon mes balerinëve.

\bordo.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *