“Pa Cenzure”  vjen nga Capital T, Lyrica Son e Vig Poppa

“Pa Cenzure” vjen nga Capital T, Lyrica Son e Vig Poppa

Tre nga reperët më të njohur në vend kanë mbledhur forcat për të sjellë bashkëpunimin e vitit.

Bëhet fjalë për reperin Capital T i cili sapo ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Lyrical Son e Vig Poppa, transmeton Gazeta Express.

Kjo këngë është paralajmëruar ditë më parë dhe pritet të pëlqehet nga të gjithë fansat e tyre.

Teksti dhe melodia është realizuar vetë nga të tre reperët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *