3 ushqimet që i ndihmuan Khloe Kardashian të vijë në super-formë!

3 ushqimet që i ndihmuan Khloe Kardashian të vijë në super-formë!

Gjithmonë keni ëndërruar të keni linja të një modeleje? Nëse dëshironi të përjetoni transformimin të cilin e pati Khloe Kardashian, duhet të vendosni rregulla strikte.

Një nga rregullat është: Mëngjesi me çdo kusht.

Fillimisht njëra nga këto tre meny:

Omelet me spinaq dhe speca

Fillimisht i fërgoni perimet 3 deri 5 minuta dhe më pas shtoni vezët, ose të bardhat e vezëve.

3-te-pojadoci-koi-i-pomognaa-na-kloe-kardashian-da-oslabe-04.jpg

Mëngjes i ëmbël në gotë

Për këtë meny ju nevojitet ajkë me përbërje të ulët të yndyrës, fruta mali të cilët janë një antioksidant i pasur dhe rezultatit mund ti shtoni pak dëbora misri ose fara sipas dëshirës.

3-te-pojadoci-koi-i-pomognaa-na-kloe-kardashian-da-oslabe-03.jpg

Tost me gjalpë kikirikash dhe banane

Kjo është një tjetër meny shumë e shëndetshme dhe që konsumon shumë pak kohë për përgatitje. Prejeni një banane në rrathë dhe m më pas rradhitni në një fetë buke të lyer me gjalpë kikirikash.  /bonzo.info/

3-te-pojadoci-koi-i-pomognaa-na-kloe-kardashian-da-oslabe-02.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *