Ja si flirtoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Ja si flirtoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Mund të visheni mirë, të keni një punë të mrekullueshme, dhe të jeni të bekuar me bukuri, por filtrimi është magjia e vërtetë e tërheqjes, e veçanërisht kur është fjala për përshtypjet e para që i lini.

Në fakt, flirtimi i mirë është më efektiv sesa pamja e mirë, dhe filtrimi është diçka që mund të mësohet, Portali i njohur për horoskopin, Zodiac Mind ka publikuar një artikull se si flirtojnë shenjat e horoskopit.

Gaforrja: Me maturi, kujdes, sepse nuk duan të refuzohet

Peshorja: Një miksim mes të qënurit të turpshëm dhe të drejtpërdrejtë. Ata do bëjnë gjërat e vogla të cilat ju bëjnë të qeshni

Demi: Sensualë, sepse ata gjithmë presim momentin e duhur për të qenë sharmantë

Binjakët: Duke ju ngacmuar, sepse kështu janë të aftë t’ju bëjnë për vete

Ujori: Modestë sepse ata fejohen vetëm atëhere kur ata duan dhe nëse ju jeni ndryshe nga të tjerët

Dashi: Ata nuk kanë kohë të jenë strategjikë, ua thonë troç

Bricjapi: Me strategji sepse lëvizjet e tyre janë të mirëmenduara dhe “pro” apo “kundër” janë të planifikuara.

Akrepi: Elektrizues sepse e keni të vështirë t’u rezistoni

Peshqit: Të magjishëm sepse ndonjëherë mund të japin përshtypjen e keqe, sidomos me tërheqjen kur ju shikojnë në sy

Luani: Nëse ata janë të interesuar, ju do e merrni vesh sepse Luanët nuk e fshehin

Virgjëresha: Bëjnë shumë pyetje sepse janë mjeshtër të gjuhës së trupit dhe mund t’ju lexojnë nga shumë larg

Shigjetari: Ata flirtojnë me të gjitha mënyrat, por nëse ua vështirësoni gjërat, largohen./intv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *