Stresi nuk i reziston dot fotos së Encës, ja çfarë i thotë reperi

Stresi nuk i reziston dot fotos së Encës, ja çfarë i thotë reperi

Enca është padyshim një nga femrat më seksi të showbizit dhe që ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me hiret e saj. Duket se edhe Stresi nuk i reziston dot këngëtares dhe e ka shprehur hapur.

Në një intervistë të fundit për “Mirage”, Stresit i është dashur të zgjedhë mes Çiljetës dhe Encës se cila mes tyre ka gjoksin më seksi.

“Do them Enca. Enca ka gjoksin më të mirë”, tha Stresi.

Kujtojmë që reperi dhe këngëtarja pas largimit të Encës nga OTR kanë një marrëdhënie më të mirë sesa më parë.Kjo vërtetohet edhe nga pëlqimet nëpër fotot e njëri-tjetrit. /fax.al/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *