James – Bayern Munich, po ndodh ‘çmenduria’ në Gjermani

James – Bayern Munich, po ndodh ‘çmenduria’ në Gjermani

James dëshiron të rikthehet në Madrid.

Sipas asaj që raporton “Diario Gol”, James Rodriguez i ka kërkuar Florentino Perezit që të rikthehet në Real Madrid pasi Bayern Munich shkarkoi Carlo Ancelottin percjell lexo.al

Kolumbiani u transferua gjatë verës në formë huazimi për dy vite, por nuk është ambientuar te kampionët e Gjermanisë.

Shkarkimi i Ancelottit ia ka vështirësuar edhe më shumë punët Jamesit, që ishte arsyeja kryesore pse u transferua në Bundesliga dhe tani raportohet se dëshiron të rikthehet sa më parë në Madrid. /Gazeta Ekspress/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *