Zbulohet e vërteta e ndarjes mes Shakirës dhe Pique

Zbulohet e vërteta e ndarjes mes Shakirës dhe Pique

Prej kohësh nëpër media po qarkullon lajmi se këngëtarja Shakira dhe futbollisti Pique, kanë vendosur të ndahen. Shumë thashetheme të tjera flasin për faktin se dyshja prej kohësh nuk jetojnë më bashkë, por në fakt e vërteta qenka krejt ndryshe.

Sipas burimeve të afërta të këngëtares, arsyeja e vetme që ata nuk janë shfaqur bashkë, janë angazhimet profesionale. Këngëtarja po përgatitet shumë për turin e saj që nis në nëntor të quajtur “El dorado”, e ndërsa Pique ka qenë i fokusuar me ndeshjet e ekipit të tij.

Zëdhënësit e këngëtares, të pyetur në lidhje me këtë lajm, janë shprehur se këto thashetheme kanë lindur me qellim dëmtimin e Piques. Vetë Shakira, për të ndaluar disi thashethemet ka postuar në Instagram një video teksa këndon një këngë romantike.

Turi i saj fillon në datën 8 nëntor në Gjermani, dhe këngëtarja do të udhëtojë së bashku me dy fëmijët e saj. Epo të paktën dyshja nuk janë ndarë. /Opinion.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *