Klaudia Pepa në dilemë, nuk di çfarë të zgjedhë

Klaudia Pepa në dilemë, nuk di çfarë të zgjedhë

Balerina e njohur, Klaudia Pepa që po zhvillon karrierën e saj në Itali ka marrë vëmendjen e të gjithëve gjatë kësaj kohe.

Ajo vazhdon të publikojë fotografi provokuese në rrjetin social, Instagram ku nxjerr në pah linjat e saj të mira dhe jetën që bën jashtë vendit.

Së fundmi ka treguar se është në dilemë. E shtrirë në mes të ‘dhuratave’ nga firma të njohura, duket se ajo nuk e di se cfarë duhet të veshë.

“Unë nuk mund të zgjedh asgjë. Për fat të keq kam mbetur kështu,” – shkruajti balerina. Ndërkohë qëndron e veshur me një këmishë gjumi të zezë në mes të të gjithave.

Ajo dhe ish-bashkëshorti i saj, Albi Nako kanë qenë çifti më i përfolur gjatë kësaj kohe për marrëdhëniet dhe deklaratat që japin për njëri-tjetrin. /Bota Sot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *