Kylie Jenner edhe më tepër konfirmon shtatzaninë, ja si vishet

Kylie Jenner edhe më tepër konfirmon shtatzaninë, ja si vishet

Është raportuar se Kylie Jenner pret fëmijën e saj të parë me Travis Scott.

20 vjeqarja dhe reperi 25 vjeqar ende nuk e kanë konfirmuar këtë fakt, ndonëse imazhet e saj po e thonë të kundërtën.

Për të nxitur më shumë thashetheme ylli ka ndarë disa foto të vetes së saj me një këmishë shumë të gjerë./Bota Sot/ 

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *