Enrique Iglesias dhe Anna Kurnikova shpërndajnë fotografitë e para të fëmijëve.

Enrique Iglesias dhe Anna Kurnikova shpërndajnë fotografitë e para të fëmijëve.

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova kanë ndarë fotot e para të foshnjave të tyre të porsalindur.

Këngëtari 42-vjeçar dhe ish-tenistja 36 vjeçare mirëpritën binjakët pikërisht një muaj më parë.Të martën, çifti zbuluan fëmjët e me ndjekësit e tyre në Instagram shkuran Daily Mail, transmeton Bon Zo.

Çifti i njohur shumë kohë më parë i befasuan të gjithë me lajmin se ata kishin mirëpritur binjakët më 16 dhjetor, duke arritur të mbajnë shtatzëninë të fshehur

Enrique dhe Anna kanë qenë së bashku për 16 vjet që nga takimi në incizimin e videos Escape./bonzo.info/

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *