Kim dhe Kanye bëhen edhe me një vajzë

Kim dhe Kanye bëhen edhe me një vajzë

Çifti i famshëm e mirëpriti fëmijën e tyre të tretë, transmeton Bon Zo.

“Kanye dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë ardhjen e vajzës sonë të shëndetshme dhe të bukur,” njoftoi Kim në aplikacionin e saj të martën. “Ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës për zëvendësuesin tonë, i cili i bëri ëndrrat tona të realizuara me dhuratën më të madhe që mund t’u jepet dhe mjekëve dhe infermierëve tanë të mrekullueshëm për kujdesin e tyre të veçantë. North dhe Saint janë veçanërisht të kënaqur që të mirëpresin motrën e tyre të vogël”. Vajza e tyre ka lindur më 15 janar në orën 12:47 të mëngjesit dhe ka peshuar 7 lbs., 6 inç, shtoi Kim.

Në fund të shtatorit, ylli i realitetit konfirmoi lajmin emocionues se ajo dhe burri i saj prisnin fëmijën e tyre të tretë gjatë një telefonate me Khloe Kardashian./bonzo.info/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *