Një dedikim për ditëlindjen e mamasë

Një dedikim për ditëlindjen e mamasë

Rita Ora, këngëtarja shqiptare, për 10 vjetorin e pavarësisë se Kosovës do të performojë këngët e saj më të njohura të cilat janë shndërruar në hite botërore duke kryesuar kështu top listat muzikore, transmeton Bon Zo.

Ajo në Instagramin e saj ka shkruar një dedikim për ditëlindjen e mamasë “Për gruan që më bëri kjo që jam sot!! Nënë!! Urime ditëlindjen dhe faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe inspirimi im!”.

Një dedikm shume i veçantë dhe inspirues.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *