20 kënga që do u’a lehtësojnë dhimbjet zemërthyerve!

20 kënga që do u’a lehtësojnë dhimbjet zemërthyerve!

Keni kaluar drejt një ndarje së hidhur kohëve të fundit? Bon Zo ju sjell listën e 20 këngëve pas ndarjes në gjuhën angleze! Shpresojmë sugjeriumi jonë të shuaj dhembjen tuaj, dhe mbani mend asgjë nuk është permanente!

20. gnash – I hate u, I love u ft. Olivia O’Brien

19. Selena Gomez – The Heart Wants What It Wants

 

 

18. Shawn Mendes – Treat You Better

 

17. Martin Garrix & Dua Lipa – Scared To Be Lonely

 

 

16. Halsey – Bad At Love

 

 

15. Anne-Marie – Ciao Adios

 

 

14. Camila Cabello – I Have Questions

 

 

13. Harry Styles – Sign of the Times

 

 

12. Little Mix – Shout Out to My Ex

 

 

11. Katy Perry – Part Of Me

 

 

10. Charlie Puth – Attention

 

 

9. Taylor Swift – We Are Never Ever Getting Back Together

 

 

8. Rihanna – Stay ft. Mikky Ekko

 

 

7. Gotye – Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)

 

 

 

6. Adele – Hello

 

 

5. Sam Smith – Stay With Me

 

 

4. Coldplay – The Scientist

 

 

3. Kygo, Selena Gomez – It Ain’t Me (with Selena Gomez)

 

 

 

2. Dua Lipa – IDGAF

 

 

1. Snakehips & MØ – Don’t Leave

/bonzo.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *