FOTOT/ Komentuesi sulmon keq Ledina Çelon, por reagimi i saj është epik!

FOTOT/ Komentuesi sulmon keq Ledina Çelon, por reagimi i saj është epik!

Është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë Ledina Çelo e tregon në çdo dalje të saj.

Por duket se jo të gjithë i mbështesin postimet dhe fotot e këngëtares. Ajo ka publikuar në rrjete sociale komentin e një ndjekësi i cili është shprehur se ajo i përkushtohet fëmijëve pasi nuk ka me çfarë të merret meqë është e pasur.

Këngëtarja e ka postuar këtë koment duke shkruar: “Ka edhe nga këta,”-përfundon Çelo në rrjete sociale.

gazetaexpress.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *