Meghan Markle gjithmonë trendi!

Meghan Markle gjithmonë trendi!

Që kur është njoftuari opinioni për fejesën e Meghan Markle dhe Princ Harry, aktorja është bërë person i dashur për mediat dhe  të gjithë në Mbretërinë e Bashkuar.

Gjatë një vizite në Wales çifti është pritur nga mijëra njerëz të cilët kishin kureshtje për ti parë nga afër.

Aktorja gjithmonë kujdeset për pamjen edhe ksaj radhe është treguar shumë trendi me përzgjedhjen e saj. Aktorja 36-vjeçare kishte veshur një pallto të zezë me shkëlqim nga Stella McCartney dhe pantallona të markës Welsh Hiut Denim./bonzo.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *