Ed Sheeran do të tërhiqet nga muzika

Ed Sheeran do të tërhiqet nga muzika

Ed Sheeran vitin e kaluar është fejuar në fshehtësi me Cherry Seaborn.

Daily Mail shkruan, që këngëtari dëshiron të bëhet baba në moshën 30 jecar dhe ky lajm mund ti mërzisë fansat e tij. Ed Sheeran ka deklaruar vetë se karriera e tij muzikore mund te marrë tatëpjetën sapo të fillojë përgjegjësia për fëmijët e tij të ardhshëm.

Megjithatë deri sa këngëtari të bëhet baba kanë ngelur edhe 4 vite, ku gjatë kësaj periudhe ai mund te ju sjell fansave të tij edhe shume hite.

Cherry Seaborn, muza e këngëve të tij, dhe Ed Sheeran njihen që në shkollë të mesme./bonzo.info/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *