Filmat qe i presim me padurim për 2018

Filmat qe i presim me padurim për 2018

Këtë vit do të jetë një nga më të mirat për dashamirët e botës së filmit. Pritet edhe vazhdim i filmave që kanë arritur tashmë shikushmëri të madhe. Nëse e doni veprimin, dramën, romancën, komedinë ose një film të animuar, ky vit ofron një zgjedhje të mrekullueshme në të cilën mund të shijoni, shkruan Bon Zo.

Më poshtë ju prezantojmë listën:

Fifty Shades Freed, 8 shkrut

Në pjesën e fundit të trilogjisë “Fifty Shades”, më në fund mund të shihni martesën e Christian dhe Anastasia. Megjithatë, ish shefi i Anne do të kthehet tek ai, i cili do të dëshirojë të hakmerret për shkarkimin që ka marrë dhe nuk do të ketë paqe nga ish partnerja e Christian, Elena. A do të arrijë çifti ti kapërcej këto probleme?

Tomb Raider, 16 mars

Tomb Raider është kthyer, por për keqardhjen tonë të madhe, Lara Croft nuk do të jetë Angelina Jolie, por Alicia Vikander. Filmi tregon eksperiencën e parë të Croft, dhe përmban shumë më tepër veprime se sa e mëparshmja.

Avengers: Infinity War, 4 maj 

Avengers: Infinity War është një film superhero në të cilin rojet e bandës bashkojnë forcat me The Avengers për të parandaluar Thanos  mbledhjen e të gjitha gurëve.

Ocean’s Eight, 8 qershor

Në film mund të shohim Sandra Bullock, i cili pasi u lirua nga burgu, krijon një ekip të grave shumë të kualifikuar që planifikojnë një grabitje të madhe. Ekipi i Bullock-it përfshin disa nga të famshëm si Rihanna dhe Avkafina.

Mission: Impossible 6, 27 korrik

Për pjesën e gjashtë të filmit tashmë të njohur, Misioni Impossible është i njohur se përveç aktorëve Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Simon Peg, Michael Morgan, Alec Baldwin, do të shohim edhe Henry Cavill, Vanessa Kirby, Sian Brooke dhe Angela Basset.

Për të gjetur se çfarë do të ndodhë në vazhdim të ri, ne do të duhet të presim deri në lirimin e trailerit  të parë.

X-Men: Dark Phoenix, 2 nëntor

Në pjesën e dymbëdhjetë të ekipit X-Men do të detyrohet të vendosë nëse jeta e një anëtari të ekipit është më e vlefshme se sa jetët e të gjithë njerëzve në botë. Ky është një tjetër prej filmave për të cilat ne presim me padurim trailerin e parë. /bonzo.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *