Xixat janë trendi i ri

Xixat janë trendi i ri

Gratë e Hollivudit e kthyen qilimin e kuq,në të zezë në Golden Globes, pasi ata u bashkuan në mbështetje të lëvizjes Times Up.

Pas qëllimit të arrirë, në edicionin e 24 të Screen Actors Guild Awards në Shrine Auditorium në Los Anxhelos, ata shkëlqyen me fustantat e tyre me xixa, shkruan  Bon Zo.

Dy javë pasi kishin shmangur ngjyrën në një protestë kundër ngacmimeve seksuale në Hollywood dhe më gjerë, Halle Berry, Margot Robbie, Nicole Kidman dhe Allison Williams, aktoret në qilimi e kuq u paraqiten me ngjyra të hapura dhe xixa.

Si duket fustanet e ndryshme me xixa janë trendi më i ri.

Ju prezantojmë se di dukeshin aktoret në SAG Awards./bonzo.info/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *