Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi të plotë

Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi të plotë

Këngëtari shqiptar Enis Bytyqi duket se ka zgjedhur një mënyrë krejtësisht të fshehtë për ti dhënë fund beqarisë së tij. Ai ështe në një lidhje me një vajzë e cila quhet Rina por nuk është e njohur për opinionin publik.

Çifti duket se kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe këtë e kanë bërë larg mediave dhe shumë thjesht. Nga disa foto të publikuara në rrjetet sociale çifti duket duke lëshuar disa tollumbace dhe nga veshja dallohet mjaft mirë se ceremonia e martesës nuk kishte qënë tradicionale. Rina e veshur me nje fustan elegant të ngjeshur pas trupit dhe me një xhaketë e cila i jep seriozitetin e duhur këtij momenti ndërsa Enisi me një kostum të zi.

Çifti duken shumë bukur bashkë, dhe ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur së bashku. /Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *