Kylie Jenner është shtatzënë!

Kylie Jenner është shtatzënë!

Një kohë të gjatë në mediat rozë përflitet shtatëzania e Kylie Jenner, transmeton Bon Zo.

Thashethemeve ju ka ardhur fundi pasi revista “People”  ka shkruar se 20-vjeçarja është shtatzane dhe familja e saj e mbështet pavarësisht moshës së saj të vogël.

Vetë bukuroshja 20-vjeçare dhe partneri i saj Travis Scott nuk janë prenoncuar për mediat, edhe pse Kylie Jenner është fotografuar disa herë nga paparazët me barkun e rrumbullakosur.

Neve nuk na mbetet gjë tjeter vetëm se ti dëshirojmë shtatëzani të mbarë./bonzo.info/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *