Robert De Niro shfaqet i rinuar

Robert De Niro shfaqet i rinuar

Robert De Niro duket shumë i ri dhe më në formë se kurrë për rolin në filmin e tij të ri, transmeton Bon Zo.

Aktori 74-vjeçar po xhiron skenat e filmit “The Irishman” në Bruklin të Nju Jorkut dhe u pa shumë i rinuar me një kostum kafe

Filmi “The Irishman” është projekti i radhës ku De Niro bashkëpunon me regjisorin Martin Scorsese. Më parë, ata kanë punuar bashkë në filma të famshëm si “Goodfellas”, “The King of Comedy”, “Cape Fear” dhe “Raging Bull”./top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *