(Video) “Big Brother VIP” vjen në Top Channel shumë shpejt! Ledion Liço zbulon formatin

(Video) “Big Brother VIP” vjen në Top Channel shumë shpejt! Ledion Liço zbulon formatin

Është folur më parë se do të ketë një “Big Brother VIP” në Top Channel por gjithçka ka qenë vetëm në kuadrin e thashethemeve pasi asgjë nuk ishte pranuar nga vetë Top Channel.

Vetëm pak minuta më parë, ka qenë Ledion Liço që sapo ka vërtetuar se do të ketë një Big Brother VIP më shpejtë nga sa mendohet në fakt dhe mesa duket ai do të jetë edhe moderatori I këtij formati.

Ledioni ka publikuar spotin prezantues duke shkruar: “Gati?” – për t’I lënë të gjithëve të kuptojnë se puna ka nisur.

Gati??? #bbvipalbania

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Aktualisht Ledioni është duke moderuar “The Voice Kids” dhe nuk dihet nëse “Big Brother Vip” do të nisë fill pas përfundimit të tij apo bëhet fjalë për sezonin që nis në shtator.

Gjithsesi jemi ende në pritje të detajeve. /Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *