Demi Rose mohon operacionet (FOTO)

Demi Rose mohon operacionet (FOTO)

Ylli amerikan Demi Rose, ish-e dashura e reperit Tyga, është një nga femrat më të shquara.

Demi është krenare me të pasmet e saja të bujshme dhe çdo ditë poston foto në Instagram.

Edhe pse shumë dyshojnë se ylli i ri iu nënshtrua një operacioni për të rritur të pasmet, Demi tha për The Sun se kjo nuk është e vërtetë, por “ato janë rezultat i stërvitjeve në palestër dhe ushqimit të mirë”.

Por, Demi disa vite më parë dukej krejt ndryshe. Fotografia është bërë në maj të vitit 2015 dhe Demi vazhdon të mohojë historinë e operacioneve plastike. Shikoni fotot para dhe pas, se si dukeshin të pasmet e Demi. /kosovapress.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *