Ed Sheeran shpjegon pse nuk ishte prezent në Grammy Awards 2018

Ed Sheeran shpjegon pse nuk ishte prezent në Grammy Awards 2018

Edhe pse ishte njëri ndër artistët që fitoi 2 çmime Grammy, vendosi mos të marr pjesë në event.

Bëhet fjalë për Ed Sheeran i cili ishte i nominuar për disa çmime prestigjoze si dhe u shpall fitues i Best Pop Vocal Album dhe Best Solo Performance për singëllin e tij Shape Of You.

Por 26-vjeçari ka vendosur të flasë për mungesën e tij në event nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram duke shkruar : “U zgjova nga lajmet se kam fituar Grammys mbrëmë. Faleminderit. Shumë dashuri për të gjithë.”

Mos prezenca e tij i ka zhgënjyer shumë fansat e tij. /bonzo.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *