Rita Ora korr edhe një sukses

Rita Ora korr edhe një sukses

Në aplikacionin iTunes në Top Listën e artisteve femra më të dëgjuara në vend të tretë është artisja me origjinë shqiptare Rita Ora, shkruan Bon Zo.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarjaRita Ora në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruan: “Sa bukur. Viti 2018 do të jetë i mrekullueshëm”.

Vendin e parë e ka zënë Camilla Cabello, të dytin Selena Gomez, të tretin Rita dhe vendin e katërt Demi Lovato./bonzo.info/

So awesome this is going to be an amazing 2018!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *