Bebe Rexha fillon turin me shampanjë

Bebe Rexha fillon turin me shampanjë

Ashtu siç kishte paralajmëruar dy ditë më parë Bebe Rexha dhe Bruno Mars kanë nisur turin e tyre në Meksikë.

Një tur i cili ka nisur në një mënyrë totalisht të veçantë, transmeton Bon Zo

Në rrjetin social Instagram këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka publikuar një video në të cilën shfaqet krah këngëtarit të famshëm duke hapur një shishe shampanjë dhe shkruan “Kështu e nisim turin”.

Në video Bebe shfaqet mjaft seksi, e veshur me ngjyrë bezhë dhe flokët e lëshuara bjondë.

Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim publikimin e videove të reja nga turi i Bruno Mars, në të cilin Bebe Rexha është e ftuara speciale./top-channel.tv/

How we start tour.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *