Real Madrid po bën gati transfertën e bujshme të verës, bëhet fjalë për …

Real Madrid po bën gati transfertën e bujshme të verës, bëhet fjalë për …

Real Madrid ka përcaktuar objektivin kryesor të merkatos së verës.

Florentino Perez pritet të sjellë në “Santiago Bernabeu” portierin e Romës, Alisson Becker, shkruan “Mundo Deportivo”, raporton.

Becker pritet të bëhet portieri i ri i Realit, ndërsa 25-vjeçari kërkohet me ngulm edhe nga Liverpooli.

Pas dështimit për të transferuar David de Gea dhe Thibaut Courtois, skuadra e Realit tashmë ka gjetur vërtet një tjetër talent që mund t’i besohet edhe posti i titullarit. /lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *