Samanta Karavallo dhe Ermal Fejzullahu bëhen bashkë për një super këngë

Samanta Karavallo dhe Ermal Fejzullahu bëhen bashkë për një super këngë

Kemi parë shumë bashkëpunime mes këngëtarëve shqiptarë dhe atye kosovarë, dhe atë mjaftë të sukseshme.

Kësaj rradhe do te jetë  Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu të cilët shumë shpejt do të na sjellin një këngë.

Ka qenë këngëtarja bukuroshe Samanta Karavello e cila ka zbuluar këtë detaj në rrjetin social Instagram ku shkruan: “Po vjen”.

Dy këngëtarë shumë të dashur për publikun dhe pa padyshim një hit./bonzo.info/

Coming 🔜 @ermal.fejzullahu 🔥 @maxproductional

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *