VIDEO/ Pas humbjes, Pogba sherr me Mourinhon

VIDEO/ Pas humbjes, Pogba sherr me Mourinhon

Paul Pogba është përplasur me trajnerin e Manchester Unitedit, Jose Mourinho.Mesfushori francez kontestoi taktikat e Mourinhos gjatë humbjes 2-0 ndaj Tottenhamit në Premier League.

Pogba dhe Man Utd zhvilluan një ndeshje të dobët duke pësuar humbje te një rival direkt për 4 vendet e para që do të thotë pjesëmarrje në Champions League.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *