Kylie Jenner ka lindur një vajzë të vogël!

Kylie Jenner ka lindur një vajzë të vogël!

Pas muajsh me spekulime, Kylie Jenner më në fund ka konfirmuar shtatzëninë e saj dhe ka njoftuar se ajo dhe i dashuri Travis Scott tashmë kanë fëmijën e tyre të parë!

Kardashians kanë shmangur vëmendjen që kur thashethemet thyen në shtator se 20-vjeçarja ishte në procesin e rritjes së një fëmije.

Deri tani, Kylie ka zbuluar në Instagram se ajo ka lindur një “fëmijë të bukur dhe të shëndetshëm” më 1 shkurt! Vajza e vogël, e cila ende duhet t’i jepet një emër, lindi në orën 4.43 të orës lokale, duke peshuar 8elb 9oz./bonzo.info/

♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *