Melania Trump elegante përkrah Donald Trump

Melania Trump elegante përkrah Donald Trump

Melanie dhe Donald Trump janë në qendër të vëmendjes për disa skandale. Ndërsa spekulohet për pabesinë e tij me një yll pornografik dhe duke diskutuar kritikat e tij për shëndetin britanik, çifti nuk heq dorë nga paraqitjet e planifikuara publike.

Presidenti dhe Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara u fotografuan në një lëndinë përpara Shtëpisë së Bardhë kur ata po shkonin në një helikopter për të udhëtuar në Cincinnati të Ohajos.

Melanie shkëlqeu në një veshje të dominuar nga të verdhë./bonzo.info/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *