Kylie Jenner apo Beyonce?

Kylie Jenner apo Beyonce?

Rrjetet sociale duket se janë kthyer në një nga matësit më të mirë për të vërtetuar se cilët nga personazhet publike pëlqehen më shumë nga fansat.

Deri më tani ka pasur disa emra të njohur të cilët kanë me miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Përmendim këtu Kim Kardashian, Beyonce, Selena Gomez, etje.

Por duket se të gjitha këto artiste i ka “mundur” Kylie Jenner e cila numëron miliona ndjekës në faqen e saj në Instagram, dhe kureshtja për shtatëzaninë e saj e më pas vendosja e emrit të vazjës, ka qenë jashtëzakonisht e madhe.

Një gjë të tillë e vërteton fakti se në foton e publikuar me vajzën e saj të vogël, Kylie Jenner ka marrë plot 14,994,521 pëelqime, duke “mundur” kështu këngëtaren e famshme, Beyonce, e cila në foton e publikuar ku njoftoi pritjen e saj të ëmbël ka marrë plot 11.2 milionë pëlqime.

Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *