Zbulohet destinacioni i famshmëm ku po pushojnë motrat Vjollca

Zbulohet destinacioni i famshmëm ku po pushojnë motrat Vjollca

Menjëherë pas përfundimit të emisioneve që Marina dhe Luana Vjollca prezantuan në televizione të ndryshme, motrat e njohura kanë përfituar për tu shkëputur nga Tirana.

Destinacioni i tyre ka qenë një vend me borë, të cilin ato fillimisht nuk e treguan se ku ishte.

Megjithatë këtë pak orë më vonë e ka zbuluar Luana e cila ka postuar pak më parë një video ku filmon veten dhe Marinën.

Në videon e Luanës lokacioni tregon fshatin St.Moritz në Zvicër, një destinacion i preferuar për VIP-at, shkruan opinion.

/BotaSot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *