Parashikimet/ Champions League rikthen sot magjinë e futbollit

Parashikimet/ Champions League rikthen sot magjinë e futbollit

Magjia e kompeticionit evropian më prestigjioz për klube, Champions League do të rikthehet mbrëmjen e sotme me ndeshjet e 1/8. Pavarësisht se sfidat janë të forta, të gjithë presin me padurim takimin mes Real Madrid dhe PSG-së.

Më poshtë ju njohim me ndeshjet dhe parashikimet për disa nga ndeshjet

Juventus – Tottenham – Për parashikimin klikoni Këtu

Basel – Manc. City –       Për parashikimin klikoni Këtu

Real Madrid – PSG –       Për parashikimin klikoni Këtu

Porto – Liverpool –         Për parashikimin klikoni Këtu

Bayern M – Besiktas

Chelsea – Barcelona

Sevilla – M.United

Shakhtar D. – Roma

/EDS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *