Dua Lipa, këngëtarja më e pëlqyer

Dua Lipa, këngëtarja më e pëlqyer

Vijon të ngjisë me shpejtësi shkallët e karrierës këngëtarja shqiptare.

Bëhet fjalë për Dua Lipën e cila me këngën e saj “New Rules” ka arritur plot 1 miliard klikime.

Ka qene vetë Dua e cila e ka bërë me dije këtë fakt në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto të saj kur ka qenë e vogël.

Krah fotos këngëtarja shqiptare shkruan: “Kapa telefonin dhe zbulova se jam artistja më e re femër që merr 1 miliard klikime në një video muzikore”./top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *