Ed Sheeran do të performojë në dasmën mbretërore?

Ed Sheeran do të performojë në dasmën mbretërore?

Ed Sheeran ka treguar dhe më herët interes për të performuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle. Dhe duket se 26-vjeçari do e bëjë endrrën realitet.

Mediat rozë raportojnë se atij i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën e programuar për në maj. Sipas US Weekly, këngëtari i “The Perfect” është kontaktuar nga princi Harry për të festuar ditën e tyre të madhe.

Një burim ka thënë për revistën se: “Princi Harry personalisht i ka kërkuar Ed të performojë në dasmën e tij”./top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *