Dua Lipa performon tek Ellen Degeneres

Dua Lipa performon tek Ellen Degeneres

Ashtu siç kishte anonçuar disa ditë më parë, Dua Lipa ka realizuar debutimin televiziv në emisionin “Ellen”, duke performuar këngën “New Rules”, e cila i ka kaluar 1 miliard klikime në YouTube.

Në studio, performanca e Dua Lipës ishte si ajo në klip, me balerina por edhe me veshjet njësoj.

Në fund të këngës, Dua Lipës dhe balerinave që e shoqëronin në performancë, iu bashkua dhe prezantuesja Ellen DeGeneres./top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *