Kështu kanë festuar të famshmit Shën Valentinin

Kështu kanë festuar të famshmit Shën Valentinin

Shume çifte dje kanë festuar Shën Valentini, kështu kanë bërë edhe yjet e Hollywood- it.

Victoria dhe David Beckham 

” Gëzuar ditën e të dashuruarve. Të dua shumë” – shkruan në fotografinë e dizajneres së famshme.

” Gëzuar Shën Valentinin. Dita e sotshme le të jetë e mbushur me dashuri dhe lumturi” – David Beckham

 

Jenifer Lopez dh Alex Rodriguez 

“Pranë vajzës time të bukur. Ti më bën më të lumtur, më të fortë, më të mirë. Unë të dua “- shkroi Alex në përshkrimin e një fotoje nga Jay Lo.

Jessica Alba dhe Cash Warren 

Çifti festuan me një darkë romantike ku Jessica ndau një video të shkurtër me fansat e saj.

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello

Sofia postoi një fotografi nga dasma dhe një nga muaji i mjaltit në përshkrim shënoi: ” My Valentine”

/bonzo.info/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *