Mos besoni po deshët, por këto janë Marina dhe Luana Vjollca

Mos besoni po deshët, por këto janë Marina dhe Luana Vjollca

Janë ndër femrat që cilësohen si më të bukurat në showbizin shqiptar. Bëhet fjalë për motrat Luana dhe Marina Vjollca.

Ato janë moderatore të suksesshme dhe këtë e dëshmon edhe audienca e madhe që e kanë. Janë të bukura dhe posedojnë linja perfekte trupore por a ishin vallë edhe më parë ‘’Barbi kukulla’’?

Në disa fotografi që eksistojnë ende në Google, motrat Vjollca nuk lënë shumë për tu dëshiruar. Përderisa Marina ka bërë fare pak ndërhyrje kirurgjike megjithëse e mohon, në anën tjetër Luana siç duket nuk ka qenë fare e kënaqur me pamjen e saj të jashtme, andaj ndërhyrjet kirurgjike ishin zgjidhja e duhur për të.

Duke filluar nga buzët, mollëzat pastaj lifting (tërheqje e lëkurës) e deri tek gjoksi dhe të pasmet.

 

/lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *